Najčastejšie otázky

Domov/ Najčastejšie otázky

FAQ

Sídlime v centre Banskej Bystrice na adrese Horná 14, zhruba 200 m od hlavnej budovy Slovenskej pošty a v blízkosti cestovnej kancelárie FIFO. V časti ulice, kde sídlia voňavé Minit fornetti vojdete do brány, zamierite vpravo, vykročíte smerom hore po schodoch a ste u nás.

Parkovať môžete kdekoľvek v centre mesta, niekoľko parkovacích miest je dokonca aj priamo pred štúdiom. Cena za parkovanie sa odvíja od konkrétnych parkovacích pásiem, vo vymedzených hodinách je však parkovanie v meste zadarmo.

Na hodinu jogy príďte v pohodlnom oblečení. Ideálne sú bavlnené legíny (tepláky) a bavlnené tričko a ďalšie s dlhým rukávom do záverečnej relaxácie. Na hot jogu odporúčame vziať si tielko a krátke nohavice.  V zimnom období zas odporúčame dlhý rukáv a ponožky.

Flašu s vodou, dobrú náladu a chuť na sebe pracovať.

Na hot jogu si okrem toho prineste 2 uteráky. Jeden využijete na podložku, ten druhý pre seba. 

Dobrá príprava pred hodinou výrazne ovplyvní jej priebeh a tvoju energiu.

  1. Celý deň piť veľa vody, aby bolo telo dostatočne hydratované – na hot yoge veľa vypotí
  2. Pred hodinou 2-3 hodiny nič ťažké nejesť, možno len niečo ľahké
  3. Pred hodinou nefajčiť (ak túžiš prestať hot yoga ťa to ľahko odnaučí)
  4. Prísť skôr a adaptovať telo na teplo, aspoň na 5minút si lahnúť do vyhriatej sály
  5. Po hodine doplniť tekutiny, kľudne vypiť aspoň 1liter vody

Čo si zo sebou priniesť? 

  • fľašu s vodou
  • 2x uterák (jeden veľký na podložku, druhý do ktorého sa po hodine utrieš alebo sa dajú u nás požičať za 2€)
  • suché spodné prádlo, do ktorého sa po hodine prezlečieš

1, Vytvor si svoj účet v sekcii rozvrh
2, Prihlás sa na svoju hodinu
3, Príde ti informácia do emailu o rezervácii tvojho miesta.
4, Nezabudni svoje prihlasovacie údaje. 

Odhlasuj sa dostatočne včas s rešpektom voči lektorovi, ktorý sa na hodinu pripravuje.

Áno, môžeš. Stačí, ak pri prihlasovaní sa na hodinu uvedieš do počtu rezervácii +1.

Na svoj kredit môžeš pozvať svojho kamaráta, ktorý u nás ešte nebol, je potrebná aj jeho rezervácia alebo prihlás na svoje meno dvoch účastníkov. 

Pri ďalšej rezervácii si už tvoj kamarát vytvára vlastný personalizovaný účet. To znamená, že každého kamaráta môžeš prihlásiť na svoj kredit len raz.

Výška príspevku sa líši od typu a dĺžky vybranej hodiny a v závislosti od toho, aký druh vstupu si zvolíte. Jednorázový alebo zvýhodnený vstup.

 Zvýhodnený vstup získavaš po nabití kreditu.
Viac informácií nájdete v sekcii Členské

Samozrejme. Joga je pre všetkých. Pravidelným cvičením flexibilitu a silu nadobudneš. Na hodinách lektor často-krát ponúka viac variácií pozícií.

V tomto prípade sa treba poradiť s lekárom. Vždy totiž treba počúvať svoje telo a poznať jeho hranice. O vážnejších zdravotných problémoch týkajúcich sa chrbtice, vysokého krvného tlaku, srdca a pod. zároveň vždy informujte lektora v rezervačnom systéme a aj pred začiatkom každej hodiny.

Štúdio sa vždy zatvára 5 minút pred začiatkom hodiny. Počas cvičenia jogy by sme totiž nemali byť nijako rušení, preto sa po tom, ako sa dvere zatvoria, už do štúdia nedostanete. Ďakujeme za pochopenie.

Hodina vždy končí oddychom v záverečnej relaxácii ~ šavásane, v pozícii, bez ktorej cvičenie jogy stráca svoj účinok. Akýkoľvek rozruch by túto pozíciu narušil, preto predčasný odchod zo štúdia nie je možný. Ďakujeme za pochopenie.

Áno, máme. V štúdiu je samostatná dámska aj pánska šatňa. Na odkladanie cenných vecí sú v dámskej šatni k dispozícii malé skrinky, páni môžu odovzdať svoje veci lektorke, ktorá ich uzamkne v dámskej šatni v skrinke.

Áno, v štúdiu máme 2 plne funkčné sprchy . Po docvičení jogy sa však neodporúča hneď sprchovať.

Všetky odpovede týkajúce sa hot jogy nájdete TU.