Umenie žiť šťastne

Umenie žiť šťastne
10.-11. december 2022
9:20 - 17:00
Niyama
170€

Počas kurzu sa naučíš ako odblokovať akýkoľvek problém zo svojho života, či už pochádza z mentálnej, emocionálnej, duševnej, či fyzickej roviny a vytvára Vám problém, alebo Vám bráni k naplneniu  v akomkoľvek aspekte života , či už sa jedná o lásku, zdravie, či Váš blahobyt.

Naučíš sa:

Energetické testovanie

- spojiť sa so svojím vnútrom pomocou energetického testu tzv. self-energy  testing.

To znamená, že si z kurzu odnesieš tých najlepších radcov v živote! -svoje podvedomie a vyššie ja.

Naše VEDOMIE  riadi a vníma zhruba 10 % všetkých našich činností

PODVEDOMIE  riadi viac ako 90% nášho denného života, telo, predstavy o svete, o ľuďoch, o sebe naše reakcie a vnímanie reality.

Vedomá myseľ má obmedzenú kapacitu a krátkodobú pamäť- asi 20 sekúnd. Je schopná uskutočniť  1 až 3 veci súčasne. Impulzy, ktoré cestujú rýchlosťou asi okolo 200 až 220 km/h majú schopnosť spracovať priemerne asi 2 000 informácii za sekundu.

Nevedomá myseľ má oveľa väčšiu kapacitu spracovania, dlhodobú pamäť a schopnosť uskutočniť tisíce vecí v jednom okamžiku. Impulzy majú rýchlosť viac ako 160 000 km/h a schopnosť spracovať priemerne  4 000 000 000 informácii za sekundu

V podvedomí sú uložené všetky naše zážitky, skúsenosti aj emócie.

NAŠE PODVEDOMIE VIE, ČO NÁM SPÔSOBUJE NÁŠ PROBLÉM A VEĽMI RADO NÁM TO UKÁŽE  !!! STAČÍ POČÚVAŤ :) Svalový energetický test je akýsi most do nášho podvedomia za plného vedomia a teda je nesmierne vzácne a zároveň bezpečné. Dokážeme ním odhaliť všetky aj podvedomé bloky, ktoré nám bránia žiť naplnený život.

Ukážeme si cca 10 spôsobov seba testovania , aby ste si pre seba našli ten najvhodnejšií.

Naučíš sa  raz a navždy oslobodiť od nahromadených negatívnych emócií- a to nielen seba ale aj svojich blízkych. Viete si predstaviť, že by ako mávnutím čarovného prútika zmisli všetky tie trápenia, hnev, nízke sebavedomie, či neustále obavy?

Budeš vedieť uvoľniť dlhoročné 

zablokované emócie, odhaliť odkiaľ pramenia

a efektívne ich uvoľniť bude zrazu hračka.

Naučíš sa jednoducho uvoľniť aj geneticky dedené emócie,

Keďže emócie sa ukazujú ako zdroj cca 85 % našich 

problémov, táto metóda bude pre Teba

doslova začiatok nového, krajšieho života. 

Keď uvoľníš nahromadené emócie, pocítiš opäť pokoj v duši a radosť v srdci.

čo viac si priať? :) Už len azda pomôcť k tomu aj svojim blízkym...tak aj to sa naučíš!:) A pôjde to ľahko a jednoducho.

Dozvieš sa ako zaplniť čierne diery v svojej duši, keď ste nemali to, po čom ste túžili - lásku, podporu, odvahu, ocenenie,...a podať si pomocnú ruku v závažných životných situáciách pomocou jednoduchej, ale efektívnej techniky.

Naučíš sa ako aplikovať techniku ukľudnenia detského ja všade tam, kde ste to potrebovali. Táto veľmi jednoduchá technika v spolupráci s vedením tvojho vnútra- svalovým sprievodcom dokáže divy! Naučíš sa ako v sebe objaviť svojho radcu a ako si vyriešiť nezodpovedané témy a zaplniť nenaplnené túžby.

Naučíš sa preprogramovať svoje nastavenia a “programy” tak , aby ste sa oslobodili od nefunkčných predstáv o sebe a svete a aby ste svojim priťahovaním a správaním vytvárali život,  ktorý bude stáť za to žiť!  Naše povedomie nám dáva do vedomia presne tie zážitky a pomáhava nám vyberať z celého spektra informácií a ľudí vôkol nás presne tie, ktoré sú v súlade s našimi predstavami čiže "programmi o sebe, svete a ľuďoch"Budeme zažívať presne takú realitu akej veríme. Naučíme sa tomuto procesu porozumieť a začať z neho čerpať :)

Zmeníte  vzorce správania, ktoré nám vytváraju seba-sabotáž, konflikty či trápenia.

Ak nám problém v živote vytvára to, že niekde robíme chybu v správaní, naše vnútro nás opäť s ľahkosťou zavedie v našom živote tam, kde sme si zvolili deštruktívne správanie a podnieti nás sa nad tým zamyslieť a zvoliť si taký spôsob správania, ktorý Vám pomože na ceste za Vašim naplnením.

Naučíte sa pouvoľňovať disharmónie zo svijich orgánov a systémov tela, aby Vaše uzdravenie bolo celostné

Odhalíte a uvoľníte závislosti na negatívnych emóciách

Niekedy si problém vytvárame aj samy vlastnou závislosťou na utrpení, či negatívnych pocitoch a situáciách- stali sa proste natoľko súčasťou nášho života, že si život bez nich ani nevieme predstaviť. Naučíme sa odhaliť, kedy tieto závislosti bránia ​nášmu pokroku a samozrejme - ako ich s ľahkosťou uvoľniť:)

Dostaneš zoznam tém, ktoré je veľmi prospešné si v živote odblokovať, aby ste mohli začať zažívať skutočné dary života.

Získaš cestu, ako si rozobrať akýkoľvek problém v svojom živote, oslobodiť sa od jeho príčiny a ako prinavrátiť šťastie a vnútornú slobodu do svojho každodenného života. Pocítiš pokoj v duši a radosť v srdci a život opäť začne kolovať v tvojich žilách a naštartujete celé tvoje ja aj život k naplneniu TVOJICH želaní.

 

Rezervuj si svoje miesto

ďalšie dostupné workshopy

Prehľad všetkých dostupných workshopov jogového štúdia Niyama

Umenie žiť šťastne
Umenie žiť šťastne
10.-11. december 2022
Niyama
170€
Tai-či-čuan s Peťom Krčom
Tai-či-čuan s Peťom Krčom
12.3.2023
Niyama
30 €
Meditácia pri krištáľových miskách
Meditácia pri krištáľových miskách
9.12.2022
Niyama studio
18€
ThetaHealing®- základný seminár DNA1
ThetaHealing®- základný seminár DNA1
10.-12. marca 2023
Nirvána v Niyama
404€
Ceremónia PREROD
Ceremónia PREROD
10.3. 2023
Niyama sála Nirvána
65€
Sound Crystal Alchemy 
Sound Crystal Alchemy 
26.3.2023
Niyama - Harmónia
33€
Cacao Ceremonia
Cacao Ceremonia
23.3.2023
Harmónia
25 €

Kontakt

OZ NIYAMA
Horná 14,
97 401 Banská Bystrica
Slovenská republika

+421 910 639 622
niyama@niyama.sk

IČO: 53472039

č.účtu: SK8283300000002702007919

Sleduj Nás na sociálnych sieťach