Štúdio

Domov/ Štúdio

Naše Štúdio

Príbeh nášho štúdia sa začal písať v roku 2020, kedy bola dnešná NIYAMA známa ako štúdio Joga Srdcom. A keďže všetko, čo tvoríme srdcom, má svoj príbeh, ani NIYAMA nie je výnimkou. Je o príbehu obyčajného dievčaťa žijúceho vo svete. Dievčaťa, ktoré stále niekam cestovalo, niečo hľadalo, po niečom túžilo, a ktoré zo všetkého najviac túžilo robiť to, čo bude jej životu dávať zmysel.

„Pretože krásna je každá práca, pri ktorej môžeme niekomu pomôcť zmeniť život v lepší.“

Obyčajný dievčenský sen sa tak zmenil v odvážnu túžbu otvoriť jogové štúdio. Túžbu, ktorá bola rokmi jogovej praxe stále intenzívnejšia, no kvôli prekážkam a neraz neľahkej realite často upadala do zabudnutia. Práve v najzúfalejších životných situáciách však dochádza k významným zlomom, a presne ten do môjho života prišiel v podobe môjho partnera. Človeka, ktorý mi dodal chýbajúcu odvahu, povzbudzoval ma, pomohol mi vyšplhať sa opäť na vrchol a nájsť v sebe odvahu naplniť svoju životnú túžbu a premeniť odvážne dievčenské sny na skutočnosť!

A tak vznikla NIYAMA. Spoločne a s láskou sme vytvorili priestor pre tých, ktorí hľadajú svoj sen, ale aj pre tých, ktorí len majú chuť zacvičiť si jogu v príjemnom priestore a spoznať podobne zmýšľajúcich ľudí. Ľudí, ktorí milujú život a túžia vnútorne rásť.

Galéria