Terapia ThetaHealing®

Cesta k vnútornej slobode ~ zmeň seba a zmeníš svôj život

 

Točíš sa v živote dookola okolo tej istej životnej témy?
Máš pocit, že potrebuješ niečo vo svojom živote zmeniť?
Nevieš ako uvoľniť zo svojho života strach či obavu?
Chceš sa vo svojom živote posunúť ďalej ale 

 

ThetaHealing® je meditačná technika 21. storočia určená na zmenu a skvalitnenie osobného, partnerského, profesionálneho, emocionálneho, spirituálneho aj fyzického zdravia.
Prebieha  vo dvojici, klient a terapeut.

ThetaHealing® umožňuje jednoducho a rýchlo identifikovať a transformovať hlboké programy, emočné vzorce a obmedzujúce presvedčenia, ktoré sú uložené v mysli, tele a podvedomí, čím sa dosahuje okamžitá zmena v kvalite a každodennej praktickej realite nášho života.

Ciele terapie

Uzdravenie na fyzickej, mentálnej a emočnej úrovni
Zlepšenie kvality života a odomknutie plného potenciálu človeka
Zvyšuje vnímanie vrodenej intuície človeka

S čím vie pomôcť


nájdenie životného entuziazmu

máš zdravotné problémy ty alebo tvoji blízky

skvalitnenie osobného či partnerského života 

skvalitnenie profesionálneho života či podnikania 

zistenie príčiny vlastných neúspechov

sú vo vašom živote nežiaduce situácie, ktoré sa neustále opakujú?

transformujte strach, fóbiu alebo zlosť či nenávisť na porozumenie a napredovanie

uviazli ste v traume minulých udalostí a neviete ako z nej von?

ste intuitívny človek, ktorý na seba podvedome preberá negativitu druhých?

 

Pomocou práce s rôznymi technikami, najmä však techniky práce s presvedčeniami, ktoré sú uložené v podvedomí našej mysle, je možné nájsť a uvoľniť skryté negatívne programy, vzorce správania či automatické podvedomé reakcie a nahradiť ich novými, pozitívnymi.

Technika ThetaHealing® sa využíva na odhalenie už nefunkčných, nepotrebných, negatívnych presvedčení, ktoré nám blokujú dosiahnuť svoj plný potenciál.

Nenahrádza klasickú medicínu/psychológa,
ale funguje ako jej veľmi účinná
doplňujúca súčasť.

Hladina Theta (4-7 Hz) je názov, ktorý dali vedci mozgovej hladine, ktorú dosahujeme počas hlbokej meditácie. Je čiastočným útlmom vedomia, keď mozog nereaguje na vonkajšie podnety. Dostávame sa do nej pri najhlbšom uvoľnení a pri spánku doprevádzanom s nami.

Navodiť samovoľne hladinu Theta a zotrvať v nej môže byť náročné, ale nie nemožné. Vedomé navodenie mozgovej frekvencie v hladine Theta umožňuje vstúpiť do podvedomej časti mysle. V nej je možné vnímať, vidieť, počuť a pracovať s Tvorivou energiou všetkého čo je.

Theta hladina je stavom hlbokej meditácie, spánku, snívania, dosahujeme ho krátko pred spaním a v momentoch takmer pred prebudením. Dosahuje sa aj v hypnóze – avšak ThetaHealing® nie je hypnózou.

Technika ThetaHealing je svetovo uznávaná liečebná metóda, ktorú vytvorila Vianna Stibal v roku 1995 počas svojej osobnej cesty späť k zdraviu a po vyliečení 9-palcového nádoru na nohe.

Technika ThetaHealing je meditačná technika a duchovná filozofia. Je to tréningová metóda pre vašu myseľ, telo a ducha, ktorá vám umožňuje zbaviť sa obmedzujúcich presvedčení a žiť život s pozitívnymi myšlienkami a rozvíjať cnosti vo všetkom, čo robíme.

Pozri si aktuálne voľné miesta v rozvrhu alebo volaj na 0910639622 ak sa nevieš dovolať lebo prebieha terapia alebo joga 🙂 napíš SMS alebo email na niyama@niyama.sk