Párová Joga

Domov/ Hodiny jogy

Párová joga
Párová Joga
Krátky popis:
Zábavná a hravá yoga vo dvojici, zober partnera, partnerku, kamošku, kamoša či iného člena rodiny a dostaň sa vďaka ich pomoci do rôznych ásan.
Hlavný popis:

„Spolu dokážeme viac!“

Veľmi sme si túto vetu zamilovali, pretože to naozaj v živote, vzťahoch, praxi, ale aj v joge funguje.

Párová joga je kreatívna, hravá, dynamická, ale aj statická, rýchla, aj pomalá, obohacujúca, nápomocná, zábavná!

Je vhodná pre kohokoľvek kto sa chce hýbať, hrať sa v pohybe, pracovať na svojej flexibilite a skúšať nové veci a to všetko najradšej zdieľa s druhou osôbkou. Vekovo od 7/8 rokov vyššie.

Budeme prepájať rôzne pozície, do ktorých sa môžeme s dychom a nadšením ponoriť vo dvojici, v páre. V našom ponímaní pár môže byť akákoľvek kombinácia dvoch ľudí – napríklad mama s dcérou, kamošky, kamoši, otec so synom, sestry, bratia…

Budeme sa spoločne učiť na seba navzájom napojiť, aby sa nám spolu cvičilo dobre a súladnejšie, ako sa spoločne, ale aj každý sám môžeme rozcvičiť a zahriať a tak pripraviť naše telo na ďalšiu aktivitu a hru v pohybe.

Zahráme sa rôzne pohybové a reakčné hry, ukážeme si aj pozdravy Slnku a jeho rôzne variácie, ktoré vieme vo dvojici plynulo aj esteticky odcvičiť, neskôr aj v štýle flow. Budeme rozvíjať flexibilitu a venovať sa strečingovým cvikom, ktoré môžeme vo dvojici posúvať na úplne iný level!

Nebudu chýbať ani akrojogové pozície, ktoré nás nielen budú učiť spolupráci, plynulosti, prepojenosti, ale bude to všetko hlavne kopec srandy a budeme si užívat spoločný progres!

niyama healing studio banská bystrica joga studio

Kontakt

OZ NIYAMA
Horná 14
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika

+421 910 639 622
niyama@niyama.sk

IČO: 53472039

č.účtu: SK8283300000002702007919

Sleduj Nás na sociálnych sieťach