Hot yoga terapeutická

Domov/ Hodiny jogy

Foto Niyama hot yoga
Hot yoga terapeutická
Krátky popis:
Terapeutická séria asán sa cvičí vo vyhriatej sále. Zázračne regeneruje celé telo.
Všetky úrovne
12 €
Hlavný popis:

Naša terapeutická hot yoga pozostáva zo série opakujúcich sa asán. Cvičí sa vo vyhriatej miestnosti pri maximálnej teplote 38°C. Už po niekoľkých odcvičených hodinách začnete pociťovať množstvo fyzických aj psychických benefitov. Pocítite lepšiu flexibilitu, väčšiu silu a viac energie, vaše tkanivá budú lepšie prekrvené, bunky vyživené a stimulovaný bude aj váš tráviaci a nervový systém. Typ hodiny, ktorú keď zaradíš do svojho programu zbadáš na sebe výsledky fyzické i psychickém po najkratšom čase.

Veľmi vhodné aj pre športovcov zaradiť ako pravidelnú rekonvalescenciu tela.

Potreba kontroly dychu a koncentrácie v teplej sále ťa naučí ako spomaliť a precítiť vnútorný pokoj, terapeutické vysvetľovanie ťa zas naučí, ako správne vchádzať do ásany, ako v nej dýchať a ako z nej vyjsť von.

Pre koho je hodina určená?

Kurz je určený pre kohokoľvek bez ohľadu na to, či ste úplný začiatočník alebo pokročilý.

Pred začiatkom hodiny si nezabudnite prečítať, ako sa správne pripraviť na hodinu a čo si zo sebou na hodinu doniesť. Výrazne to totiž ovplyvní vašu energiu počas celej hodiny.

UPOZORNENIE: cvičenie v teple nie je vhodné pre tehotné ženy, pre ľudí s vysokým tlakom, problémami so srdcom alebo, ak máte iné chronické choroby – prekonzultujte s lekárom.

Informácie týkajúce sa platby

Príspevok na jednorazový vstup je 12 € na osobu, zvýhodnená cena je 10 € na osobu. 

Zvýhodnenú cenu hodín získaš dobitím kreditu. Kredit si môžete dobiť u nás v štúdiu. Platba je možná v hotovosti alebo prevodom na účet. 

niyama healing studio banská bystrica joga studio

Kontakt

OZ NIYAMA
Horná 14
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika

+421 910 639 622
niyama@niyama.sk

IČO: 53472039

č.účtu: SK8283300000002702007919

Sleduj Nás na sociálnych sieťach